Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

EB 333, një ikonë e rilindur (VIDEO)

EB 333, një ikonë e rilindur (VIDEO)

Puna në kuzhinë për dikë është lodhje e për dikë kënaqësi, megjithatë për të dy llojet e njerëzve janë të mirëseardhura mjetet që e bëjnë më të lehtë punën e tyre.

Si pasojë, krijimi i pajisjeve të kuzhinës përveç që e bëjnë më të lehtë punën, ndihmojnë edhe në përgatitjen më të mirë të ushqimit apo edhe zbukurimin e tyre.

Një ndër pajisjet që është shumë e nevojshme në kuzhinën e çdo shtëpi është furra. E tani në tregun shqiptar do të keni mundësi të gjeni një nga furrat më të mira atë EB 333, një ikonë e rilindur.

Për më shumë se 30 vjet furra EB ka qenë një ikonë e Gaggenau-t. Madje kjo furrë është një testament 90 cm për ndryshimin e Gaggenau-t, trashëgiminë e tij dhe avangardës tradicionale.


Furra ju dhuron fleksibilitet të plotë në pjekjen e sipërme dhe të poshtme të ushqimit, duke ju krijuar mundësinë ta përdorni në mënyrë të pavarur, me temperaturë dhe kohë të ndryshme pjekje, apo edhe për gatime të mëdha.

Furrat elektrike theksohen me dizajn elegant, kanë funksione të numërta, të avancuara dhe të dobishme. Kurse kapaciteti i madh garanton përgatitjen e ushqimeve të ndryshme.

Në mënyrë individuale, dalluese dhe ikonike, furra është zemra e kuzhinës. Kjo është një furrë e punuar kryesisht me dorë, në një botë të aparateve të bëra me makinë. Prekja e duarve shumë të afta mbi materialet me cilësi të lartë imunizon këtë furrë me diçka të ngjashme me shpirtin.

Furrën EB 333, e gjeni në Zona gplus në Coin Tirana!

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore