Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Dritë në fund të tunelit/ Euro dhe Dollar pësojnë rritje, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Dritë në fund të tunelit/ Euro dhe Dollar pësojnë

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 107.2 lekë dhe shitet me 108.3 lekë, duke treguar forcim.

Ndërkohë euro blihet me 116 lekë dhe shitet me 116.7 lekë, duke treguar forcim.


Paundi britanik sot blihet me 131 lekë dhe shitet me 132.5 lekë, me forcim gjithashtu.

 

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore