Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Lista e plotë/ Drejtoria e Tatimeve thirrje të rëndësishme për qytetarët që nuk kanë marrë pagën e luftës

Lista e plotë/ Drejtoria e Tatimeve thirrje të rëndësishme

Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve ka njoftuar qytetarët që nuk kanë marrë pagën e luftës që të bëjnë saktësimin e të dhënave bankare.

Në njoftimin e Tatimeve theksohet se sa shpejt të bëjnë saktësimin e të dhënave qytetarët, aq më shpejt do të marrin edhe ndihmën.

“Ne vijim te komunikimit me publikun, per te mundesuar kalimin e mases se perfitimit financiar sipas paketave nr.1, i bejme thirrje te gjithe individeve te perfshire ne listen bashkengjitur, te cilet per shkak te plotesimit te pasakte te te dhenave te tyre bankare, nuk kane marre masen e caktuar te përfitimit, që menjehere të verifikojnë të dhënat e tyre dhe të plotësojnë informacionin e kërkuar të Formularit të të dhënave bankare, sipas linkut:

Drejtoria e Tatimeve shkruan se plotësimi sa më parë i të dhënave sipas Formularit të mësipërm dhe dorëzimi i tij, do të mundësojë kalimin në mënyrë automatike të masës së përfitimit në llogarinë e secilit individi përfitues”, njoftojnë Tatimet. 

Më poshtë klikoni linkun

LISTA E EMRAVE PËR SAKTËSIM

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore