Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Depozitat Fibank/ Interesa të larta dhe paketë shërbimesh bankare pa komisione

Depozitat Fibank/ Interesa të larta dhe paketë shërbimesh bankare

Këtë verë, oferta nga Fibank për depozituesit nuk është vetëm norma e lartë e interesit për afte të ndryshme me fleksibilitet maksimal por edhe një paketë me shërbime shumë të nevojshme bankare pa komisione.  

Depozituesit përfitojne interesa të larta deri në 5% në Lekë dhe 2% në Euro. Ndërsa paketa e çliruar nga komisionet është një kombinim i shërbimeve bankare më të domosdoshme. Çdo depozitues i ri përfiton një kartë debiti dhe krediti pa komisione për vitin e parë, mobile banking dhe pagesat e shërbimeve utilitare pa komisione deri në fund të vitit si edhe heqjen e komisionit të aplikimit për kredi konsumatore.

Jo vetëm këto, por Fibank ka ftuar të gjithë klientet ekzistues që të shohin mundësitë e shkëlqyera për diversifikimin e investimeve të tyre duke zgjedhur fleksibilitet maksimal, afate të ndyshme maturimi, monedha te ndryshme, norma te larta interesi, etj sipas specifikave dhe deshirave individuale. Nepermjet Fibank, klientet munden te invesojne ne instrumente te ndryshme si bonde te korporatave, bonde te qeverise shqiptare ne Leke & Euro, fonde investimesh, etj.

Stafi i Fibank i ofron keshillim profesional financiar te gjithe individeve te interesuar per te gjetur menyrat optimale per kursimet dhe investimet e tyre.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore