Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

“Big Market” vjen më afër jush, zgjerohet me një pikë të re pranë Kopshtit Zoologjik

“Big Market” vjen më afër jush, zgjerohet me një

Koha është e çmuar për të gjithë ne, prandaj “Big Market” ju vjen pranë me një supermarket ku do ta keni të lehtë të gjeni menjëherë gjithçka ju duhet për familjen tuaj.

Rrjetit të madh “Big Market” i shtohet një supermarket i ri. 100 metra nga Kopshti Zoologjik në drejtim të Liqenit të Thatë, me një vendodhje fantastike, “Big Market” do të kthehet në ndalesën tuaj të preferuar.  

Aty do të gjeni çdo produkt që i nevojitet familjes, që nga buka e furrës, fruta-perimet dhe e gjithë gama e produkteve të rrjetit lider në vend.

Hapja e supermarketit të ri ishte një sukses që në ditën e parë. Menjëherë klientët përqafuan ofertat dhe shërbimin e stafit të Big Market.

Presidenti i Big Market, Ilir Saliaj, tha se objektiv mbetet që klientëve t’ju ofrohet një gamë e gjerë e produkteve me çmimet më të mira në treg.

Në muajt në vijim, rrjeti i “Big Market” do të zgjerohet me pika të tjera të reja.“Big Market” vjen më afër jush, zgjerohet me një

“Big Market” vjen më afër jush, zgjerohet me një

“Big Market” vjen më afër jush, zgjerohet me një

“Big Market” vjen më afër jush, zgjerohet me një

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore