Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Arti

Video/"Zona Zero", emisioni më i ri informativ i Top News

Video/"Zona Zero", emisioni më i ri informativ i Top News

"Zona Zero" është emisioni më i ri informativ i Top News. Është Zona e pyetjeve, Zona ku merren përgjigjet dhe Zona ku zhvillohen debatet. Është Zona me Zero kompromise, Zero embargo dhe Zero sekrete.

Çdo ditë nga ora 16:00-20:00 "Zona Zero" nën drejtimin e gazetarit Thimi Samarxhiu do të sjell tek publiku informacionet më të fundit dhe analizat më të detajuara të ngjarjeve kryesore të ditës.

Një zonë e dedikuar informimit korrekt, të saktë dhe pa kompromise me të vërtetën.

Video/"Zona Zero", emisioni më i ri informativ i Top News

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore