Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Arti

VIDEO / “Për ty”, Olta Boka i dhuron një këngë bashkëshortit për ditëlindje

VIDEO / “Për ty”, Olta Boka i dhuron një këngë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Olta Boka ka publikuar këngën e radhës, që ja kushton bashkëshortit si dhuratë për ditëlindjen e tij.

Kënga e titulluar “Për Ty” bazohet në historinë e vërtetë të jetës së këngëtares dhe është një himn dashurie për çiftin që pak kohë më parë u bë me një vajzë.

Olta Boka është e njohur në tregun muzikor shqiptar prej vitesh tashmë. Në 2008-n ajo përfaqësoi Shqipërinë në Eurosong me këngën “Zemrën e lamë peng”, ndërsa është vlerësuar me disa ccmime brenda dhe jashtë vendit.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore