Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Arti

Video/ "Bambola" prezanton autoren e "Fshatrave të Shqipërisë" siç nuk e keni parë

Video/ "Bambola" prezanton autoren e "Fshatrave të


Jemi mësuar ta shohim gjithmonë ndryshe Ilnisa Agollin, përgjatë takimeve të përjavshme të ciklit “Fshatrat e Shqipërisë”.

E ftuar në “E diell” sot ajo na zbuloi një tjetër talent të saj duke performuar në një bashkëpunim me Gigliola Haveriku me orkestrim të Alban Males këngën ikonike të Patty Pravo-s “La Bambola”.

Përtej transmetimit të jetës së fshatit, Agolli na dha pamjen e Italisë së viteve ‘50-‘60 duke na kthyer pas në kohë dhe bërë një kapërcim televiziv të gazetares.

Video/ "Bambola" prezanton autoren e "Fshatrave të

E kontaktuar nga Gazeta “Shqip”, autorja tha se: “Do të mbetet një kujtim i bukur”.

Për më shumë shihni videon:

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore