Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Arti

Video/Aktorët më tërheqës shqiptarë të para viteve 90-të, Eva Alikaj rendit emrat

Video/Aktorët më tërheqës shqiptarë të para viteve

Aktorja Eva Alikaj, ishte e ftuar në rubrikën “N’fermë”, në “E Diell”. Teksa po qëndronte e ulur në një lëndinë, së bashku me gazetarin Ervin Kurti, Eva tregoi se cili është aktori më tërheqës i para viteve 90-të.

Sipas aktores së njohur, Ndriçim Xhepa ishte tepër simpatik, Viktor Zhusti dhe Timo Flloko gjithashtu.

Edhe për Bujar Asqiriun, me të cilin aktorja ka luajtur disa role në film, tha se nuk ka qenë shumë i bukur, por në filmin “Njeriu i Mirë”, mes tyre ka pasur një kimi.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore