Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Arti

"Të Allahut jemi dhe tek ai do kthehemi"/ Aktori i njohur ndan lajmin e rëndë: Nana ime sapo ia dorëzoj shpirtin Krijuesit

"Të Allahut jemi dhe tek ai do kthehemi"/ Aktori i njohur ndan

Aktori i humorit, Naser Rafuna ka humbur të ëmën ditën e sotme, Lajmin e trishtë e ka bërë me dije vetë aktori nga Kosova përmes një postimi në rrjete sociale. “Nana ime sapo ia dorëzoj shpirtin e saj Krijuesit të Gjithësisë.”, ka shkruar ai duke ndarë dhe detajet për varrimin e së ndjerës.

“Nana ime sapo ia dorëzoj shpirtin e saj Krijuesit të Gjithësisë. Varrimi i të ndjerës Nanës time, bëhet sot në varrezat e Dragodanit , kohësisht me namaz të Akshamit në orës 16.30. Të Allahut Jemi dhe te Ai do të Kthehemi.”, tha ai. Rafuna është një ndër aktorët më të dashur, që u bë i njohur në “Çka ka shpija”

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore