Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Arti

Skenat nudo në Shqipëri, Zef Deda: Nuk është tabu, por në komunizëm bëheshin tinëz

Skenat nudo në Shqipëri, Zef Deda: Nuk është tabu, por

Aktori i dashur për publikun shqiptar, Zef Deda, ishte sot në një lidhje me skype në emisionin “Shqipëria Live” në Top Channel.

Ai foli në lidhje me temën e ditës për skenat nudo apo erotike në skenën shqiptare, ku tha se nuk është tabu një puthje, film apo pikturë nudo.

Ai tha se çdo gjë bëhej  fshehtas në të kohë për shkak të periudhës dhe se njerëzit kishin frikë të thyenin rregullat.

“S’është tabu një puthje apo film, pikturë nudo, Njerëzit kanë vuajtur nga skanimi i politikës së tmerrshme që s’ka lënë të thyhej morali komunist që njerëzit kanë bërë tinëz pas murit. a më pëlqen mua apo jo më ka pëlqyer qysh atëherë edhe sot“, tha Deda.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore