Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Arti

Sezoni i ri i “Portokalli”/ Edicioni i 35 nis sonte me shumë surpriza

Sezoni i ri i “Portokalli”/ Edicioni i 35 nis sonte me shumë

Portokalli fillon sezonin në ekranin e Top Channel, dhe këtë herë me ndyshime të rëndësishme.

Drejtimi i spektaklit të humorit I është besuar Filip Cakullit, regjia skenike do të bëhet nga Bledar Laco dhe ajo televizive nga Redi Treni. Moderimi po ashtu ka një imazh të ri.

Fjoralba Ponari do të qëndrojë krah Salsano Rrapit. E gjithçka tjetër do të mbajë markën “portokalli” megjith eksperiencën e saj ndër vite. Në këtë edicion të  35 priten shumë surpriza.

Krahas ashtu sic e quajnë ata “gjakut të ri”, ka edhe “veteranë”, siç janë skenaristët.

Rolet ngelet po ato që publiku i njeh dhe I duartroket prej vitesh, por edhe personazhe të rinj, do shpalosen shumë shpejt.

Nga kjo e dielë, Portokalli çel teatrin e saj. Skenën më të dashur për të gjithë, si gjithmonë në Top Channel.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore