Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Arti

“Sekreti” i Ronela Hajatit do të na përfaqësojë në Eurosong

“Sekreti” i Ronela Hajatit do të na përfaqësojë

Festivalin e 60-të të këngës në RTSH e fitoi këngëtarja Ronela me këngën “Sekret”. Në vendin e dytë u pozicionua Alban Ramosaj me këngën “Theje” dhe vendin e tretë shkoi për dy artistët Eldis Arrnjeti dhe Rezarta Smaja me këngët “Refuzoj” dhe “E jemja nuse”.

Pas përmbylljes së festivalit, Ronela Hajati me “Sekretin” e saj do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision Song Content që zhvillohet në Torino të Italisë në 2022.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore