Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Arti

Rrëmbeu zemrat e evropianëve, Anxhela Peristeri kualifikohet për në finalen e “Eurovision 2021” (FOTO)

Rrëmbeu zemrat e evropianëve, Anxhela Peristeri kualifikohet për

Këngëtarja e njohur, Anxhela Peristeri është ngjitur mbrëmjen e djeshme në skenën e “Eurovision 2021”, ku ka fituar zemrën e të gjithëve me performancën e zjarrtë.

E pikërisht me këtë performancë të jashtëzakonshme e të fuqishme që është pritur mirë nga publiku evropian, artistja shqiptare ishte e para që siguroi biletën për në finale.

Rrëmbeu zemrat e evropianëve, Anxhela Peristeri kualifikohet për

Anxhela e shijoi në maksimum skenën dhe për asnjë moment nuk u lëkund përpara emocioneve të forta që të jep “Eurovision”.

Së bashku me Shqipërinë, në finale u kualifikuan edhe: Serbia, Bullgaria, Moldavia, Portugalia, Islanda, San marino, Zvicra, Greqia dhe Finlanda.

Rrëmbeu zemrat e evropianëve, Anxhela Peristeri kualifikohet për
Ndërkohë në gjysmëfinalen e parë arritën të kalojnë në finale këto shtete: Norvegjia, Izraeli, Rusia, Azerbajxhani, Malta, Lituania, Qipro, Suedia, Belgjika, Ukraina.

Rrëmbeu zemrat e evropianëve, Anxhela Peristeri kualifikohet për

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore