Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Arti

Prej dy javësh i shtruar tek Infektiv, piktori i njohur ndërron jetë nga Covid-19

Prej dy javësh i shtruar tek Infektiv, piktori i njohur ndërron

Piktori i njohur fierak, Viktor Bullgari, ka ndërruar jetë si pasojë e Covid-19. Lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të piktorit e kanë bërë të ditur të afërm dhe miq të tij.

Këta të fundit i dedikojnë mesazhe ngushëlluese familjes së Viktorit për këtë humbje të madhe. Bëhet e ditur se Bullgari prej gati dy javësh ishte i intubuar në spitalin Infektiv në Tiranë. Fatkeqësisht piktori fierak nuk arriti që të fitonte betejën me virusin.  

”Me brengosje e deshperim te thelle, shperndaj kete njoftim. VIKTOR BULLGARI PIKTORI – SHOKU – MIKU KOLEGU I SHKELQYER I CILI GJITHE JETEN E TIJ E LIDHI ME SHPIRTIN E ME NGJYRAT. YLBERIK DO TE NGELESH NE SYTE E ZEMRAT TONA I DASHUR VIKTOR !!!”, shkruan një prej miqve të Bullgarit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore