Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Arti

Pësoi atak kardiak, ndërron jetë në moshën 72-vjeçare autori i njohur anglez

Pësoi atak kardiak, ndërron jetë në moshën

Nicholas Evans, autori i njohur anglez i “Pëshpëritjes së kuajve, ka vdekur në moshën 72-vjeçare pas një ataku kardiak.

Autori, skenaristi dhe gazetari ndërroi jetë të martën papritur, konfirmoi sot agjencia e tij letrare.

Një deklaratë e bërë publike mëngjesin e sotëm tha: “Agjentët janë shumë të pikëlluar për të njoftuar vdekjen e papritur të autorit të njohur Nicholas Evans, i cili vdiq papritur të martën e kësaj jave pas një ataku në zemër, në moshën 72-vjeçare.”.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore