Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Arti

Pësoi sulm në zemër, ndahet nga jeta aktori i njohur (EMRI)

Pësoi sulm në zemër, ndahet nga jeta aktori i njohur (EMRI)

Aktori i Koi Mil Gaya Mithilesh Chaturvedi vështë ndarë nga jeta si pasojë e një sulmi në zemër.

Artisti flitet se kishte probleme të rënda shëndetësore që e mundonin prej kohësh. Vdekjen e tij e ka konfirmuar dhëndri i tij duke shpërndarë një postim në Facebook.


Aktori i cili luajti në disa filma si Koi Mil Gaya dhe Satya, vdiq në Spitalin Kokilaben në Mumbai. Artistë dhe miq i janë bashkuar ngushëllimeve në rrjet mbi këtë humbje të trishtë.


Aktori veteran i teatrit Anil Rastogi, i cili ka punuar me Mithilesh në disa shfaqje në Darpan Theatre Group në Lucknow ngushëlloi familjen.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore