Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Arti

Ndarja nga jeta e Kujtim Prodanit/ Elton Deda: Mosss! Do të të pres për një birrë...

Ndarja nga jeta e Kujtim Prodanit/ Elton Deda: Mosss! Do të të pres

Ditë zie për artin shqiptar. Kantautori i njohur, Kujtim Prodani, ka ndërruar jetë ditën e sotme, pasi ishte i infektuar me Covid-19.

Ishte vetë Prodani ai që bëri të ditur lajmin se ishte prekur nga ky virus, ku madje edhe postoi një fotografi nga spitali.

Ndërkohë për lajmin e vdekjes së tij ka reaguar këngëtari i njohur, Elton Deda, përmes një postimi në “Facebook”.

Ndarja nga jeta e Kujtim Prodanit/ Elton Deda: Mosss! Do të të pres

Deda ka postuar një foto të kolegut të tij dhe shprehet se nuk i “thotë dot lamtumirë, por do e presë për një birrë”.

“Mossss! Pse o vellai jone? Cfare gezimi kishin bisedat me ty, miresia jote, zotnilleku jot, qytetari ideal...nuk e besoj dot. Nuk te them dot lamtumire...por do te te pres per nje birre kur te duash ti”, janë fjalët e Eltonit.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore