Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Arti

Këngëtari shqiptar përfaqëson Zvicrën për të dytin vit radhazi në Eurovision

Këngëtari shqiptar përfaqëson Zvicrën për të

Ai është një ndër këngëtarët më të famshëm të momentit. Gjon Muharremaj është një emër i dëgjuar për shumicën e publikut.

Emri tij është lakuar shumë kohët e fundit, sepse Gjoni do të përfaqësojë Zvicrën për të dytin vit radhazi në Eurovision. Kënga e tij e re përfaqësuese sapo ka dalë dhe titullohet "Tout l'Univers" (I gjithë universi).

Në një lidhje Skype për “Wake Up”, Gjoni tregoi më shumë mbi pjesëmarrjen e tij në Eurovision për të dytin vit radhazi.

“Kemi folur me produksionin e Zvicrës dhe më thanë që ‘të duam prapë’ dhe unë dua prapë të shkoj këtë herë deri në fund të eksperiencës. Kemi ardhur prapë me një këngë tjetër, me sinqeritet dhe autenticitet, njerëzit e ndiejnë atë te kënga jote dhe vazhdojnë të suportojnë”, u shpreh Gjoni.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore