Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Arti

‘Karantinë për një’/ Një rrëfim personal i gazetarit Alfred Lela

‘Karantinë për një’/ Një rrëfim personal i

Bota prej dy vitesh është nën kthetrat e pandemisë. Kohët e karantinës nuk kanë kalur pa vëmendjen e njerëzve të letrave, një prej të cilëve Alfred Lela, që sjell për publikon një botim të ri me titullin “Karantinë për një”.

Libri përbman një rrëfim personal të autorit, por që i shërben edhe shoqërisë, e cila e gjen veten tek pasojat e pandemisë, të cilat na përkasin të gjithëve.

Alfred Lela ia dedikon këtë libër nënës së tij të ndjerë, të cilën e ka humbur gjatë peridhës së parë të pandemisë, në një kohë, kur e gjithë bota ishte e izoluar nën kushtet e rrepta të karantinës.

‘Karantinë për një’/ Një rrëfim personal i

Në aktivitet ishin të pranishëm figura të rëndishmë të botës së medias, kulturës dhe politikës. Në të njëjtin aktivitet u promovua edhe një tjetër botim nga autorët Wess Mitchell dhe Jakub J. Grygiel, libri me titullin ‘Kufijtë e paqetë’.

‘Karantinë për një’/ Një rrëfim personal i

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 
Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore