Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Arti

Humbje e madhe/ Ndërron jetë në moshën 34-vjeçare aktori i njohur (FOTO)

Humbje e madhe/ Ndërron jetë në moshën 34-vjeçare

Cody Longo, ylli i serialit të famshëm amerikan “Days of Our Lives”, ka ndërruar jetë në moshën 34-vjeçare.

Mediat e huaja bëjnë me dije se aktori Cody Longo u gjet i vdekur në shtëpinë e tij në Teksas. Lajmin e trishtë e ka bërë me dije përfaqësuesi i tij, Alex Gitelson, për CNNi. Cody Longo u gjet i pajetë në shtrat. Shkaku i vdekjes së tij nuk u bë i ditur.

“Cody ishte e gjithë bota jonë,” tha gruaja e tij, Stephanie Longo, në një deklaratë.

“Unë dhe fëmijët jemi të shkatërruar dhe të lënduar. Ai ishte babai më i mirë. Do të na mungosh gjithmonë dhe do të duam”, tha ajo.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore