Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Arti

Eva Alikaj rrëfen të pathënat e filmit: Më thanë të puthja në buzë Bujar Asqeriun, por...

Eva Alikaj rrëfen të pathënat e filmit: Më thanë

Eva Alikaj, ishe një nga personazhet e ftuar në rubrikën “N’fermë”, në “E Diell”. Gjatë bisedës me gazetarin Ervin Kurti, Eva zbuloi të pathëna nga filmat që ka luajtur, më konkretisht nga filmi “Njeriu i Mirë”.

Eva rrëfeu se regjisori i kërkoi të puthej me Bujar Asqeriun, por ajo e nuk e pranoi një gjë të tillë.

E më pas, Eva thotë se montazhi me mjeshtëri bëri një hile për t’u dukur se Eva dhe Bujari po shkëmbenin me të vërtetë një puthje.

“Më thanë që duhet ta puthësh Bujarin, unë nuk e bëra dhe më ndërprenë xhirimin. Unë i them vetëm të dua, ata kanë bërë një hile që të duket sikur jemi puthur”, u shpreh Eva.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore