Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Arti

EMRI/ Ndahet nga jeta aktori i njohur, vajza e tij jep lajmin e trishtë: Unë do të të dua deri në fund të jetës...

EMRI/ Ndahet nga jeta aktori i njohur, vajza e tij jep lajmin e trishtë:

Aktori John Aniston, babai i Jennifer Aniston, është ndarë nga jeta të premten në moshën 89-vjeçare. Mësohet se lajmin e trishtë e bëri me dije vetë Aniston përmes një postimi në rrjete sociale, ku shkroi disa fjalë prekëse për babain e saj.

Edhe pse Aniston i bëri babait të ndjerë një dedikim, ajo nuk e zbuloi shkakun e vdekjes së tij.

“Babai im i ëmbël…John Anthony Aniston”, shkroi Jennifer krahas disa fotografive me të atin. “Ti ishte një nga njerëzit më të bukur që kam njohur ndonjëherë. Jam shumë mirënjohëse që u ngjite në qiell në paqe – dhe pa dhimbje. Dhe më 11/11. Gjithmonë keni pasur kohën e përsosur.

Ky numër do të ketë përgjithmonë një kuptim edhe më të madh për mua tani. Unë do të të dua deri në fund të jetës.”, ka shkruar aktorja.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore