Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Arti

“E kishim lënë të iknim pas të 70-ave”, Gjergj Leka për ndarjen nga jeta e Kujtim Prodanit: Me mend në kokë...

“E kishim lënë të iknim pas të 70-ave”, Gjergj

Menjëherë pas ndarjes nga jeta e kantautorit të njohur, Kujtim Prodani, kanë vërshuar mesazhet ngushëlluese nga artistë dhe politikanë.

Prodani ndërroi jetë në moshën 57-vjeçare, pasi humbi betejën me Covid-19. Ndërkohë përmes një postimi në “Facebook”, kolegu i tij Gjergj Leka, kujton premtimin që kantautori kishte bërë.

Leka shprehet se Prodani i kishte premtuar që do iknin bashkë nga jeta pas të 70-ve dhe se me këtë ikje të parakohshme ia ka prerë krahët.

STATUSI I GJERGJ LEKËS
O Kujtim si keshtu….. E kishim lene te iknim pas shtatedhjetave, me mend ne koke e piano me vete…..Na preve krahet.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore