Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Arti

Del traileri i sezonit të fundit të La Casa de Papel (VIDEO)

Del traileri i sezonit të fundit të La Casa de Papel (VIDEO)

La Casa de Papel, seriali i njohur masivisht i Netflix, po kthehet për sezonin e pestë dhe final. Përpara publikimit të sezonit në platformën Netflix, sapo ka dalë traileri i parë zyrtar për sezonin e ardhshëm në Youtube.

Data e publikimit të trilerit të La Casa de Papel u njoftua javën e kaluar dhe do të publikohet në të gjitha rrjetet sociale, Instagram, Facebook, Tëitter e Youtube.

Sezoni i 5 do të ndahet në 2 pjesë. Njëra pjesë do të nisë më 3 shtator, ndërsa pjesa e dytë që do i japë fund serialit do të jepet në dhjetor të këtij viti.

4 sezonet e para kanë qenë një sukses i vërtetë. Në sezonin final do të shohim personazhet e përhershëm por nuk do të munojnë edhe të rinjtë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore