Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Arti

Covid prek Tom Cruise? "Mission Impossible 7" kthehet në një ferr të vërtetë

Covid prek Tom Cruise? "Mission Impossible 7" kthehet në një

Ai ishte zotuar të shkarkonte këdo që shkaktoi vonesa të mëtejshme të filmi Misionit të Pamundur 7  (Mission Impossilbe 7)

Por pas punës, xhirimet u ndaluan përsëri për shkak të një testi pozitiv, e ku disa njerëz kanë drejtuar gishtat drejt vetë njeriut kryesor, Tom Cruise.

Një person i brendshëm tha: “Xhirimet në Mission Impossible 7 janë në pritje përsëri për shkak të koronavirusit. Dhe këtë herë, ata që punojnë në prodhimin e filmit kanë thënë se ata mendojnë se Tom mund të jetë shkaku i mundshëm i shtyrjes.

“Të gjithëve në shesh u thanë se xhirimet po ndërpriteshin përsëri për shkak të një testi pozitiv. Dhe që nga ajo kohë, Tom nuk ka qenë në set vetëm një herë.

“Tani njerëzit po spekulojnë se ai mund të ketë rënë në kontakt me personin që doli pozitiv. Dhe në disa raste, njerëzit madje po përgojojnë dhe thonë se mund të jetë ai. Padyshim që nuk ka asnjë provë për këtë, por nuk është ndalur që njerëzit të flasin për të. Tani është bërë një shaka në shesh xhirimi, me njerëzit që thonë se sa ironike do të ishte nëse Tom do të ishte arsyeja që do të duhej të bënin përsëri pauzë".

Në dhjetor, The Sun publikoi një regjistrim audio të Tomit, i cili luan spiunin Ethan Hunt si aktor kryesor, duke u dhënë punëtorëve në setin në Leavesden, Herts, diskutimin e zjarrtë mbi trajtimin e Covid.

Në një fjalim të pasionuar, Tom iu lut atyre që ishin në prodhim të qëndronin brenda rregullave për të shmangur bllokime të mëtejshme. Përkundër apelit të tij, pjesa e finale e filmit është goditur nga vonesa të pafundme - duke e lënë Tomin të shkulë flokët për mos përfundimin e filmit.

Dhe gjërat u tensionuan edhe më shumë kur u zbulua më 9 qershor se si ai kishte vetëm 21 ditë për të futur filmin në kasetë, ta kishte të përfunduar.

Harrojeni Covid, Tomit ndoshta i duhej vetëm të shtrihej në një dhomë të errët për një javë dhe kush mund ta fajësonte atë? Bërja e këtij filmi tingëllon si ferr në tokë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore