Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Arti

Artistja e skenave botërore në një udhëtim mes tingujve dhe emocioneve! Hitet që Elhaida Dani do të performojë në “A Live Night”

Artistja e skenave botërore në një udhëtim mes tingujve dhe
Elhaida Dani është një nga artistet më të talentuara dhe të dashura për publikun shqiptar dhe jo vetëm, që dita-ditës na bën edhe më shumë krenarë me arritjet e saj. Sukseset e saj tashmë janë kthyer në ndërkombëtare dhe Elhaida po vazhdon të ngjitet me hapa galopantë në karrierën e saj. Puna e saj flet vetë për të, duke hasur në suksesshme të njëpasnjëshme edhe në skenat e huaja.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gazeta Shqip (@gazeta_shqip)

Elhaida është artistja që do të kemi kënaqësinë që ta ndjekim këtë javë në “A Live Night“. Artistja e skenave botërore në një udhëtim mes tingujve dhe emocioneve si asnjëherë më parë. Nga hapat e saj të parë në muzikë, fëmijëria, karriera dhe sukseset e saj, por edhe disa nga hitet më të mira, padyshim që do të zbulojmë një tjetër anë të Elhaidës që nuk e njihnim më parë. Ndërkohë, po ju njohim me disa nga këngët që ajo do të performojë këtë të shtunë për ne…

S’je më

I’m alive

Zanin

Amore

E ngrirë

 

 

 

 

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore