Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Arti

“A Live Night”, së shpejti në Top Channel…

“A Live Night”, së shpejti në Top Channel…

Këtë muaj nis një seri dokumentarësh muzikorë me artistët më të rëndësishëm të 20 viteve të fundit të cilët këndojnë Live hitet e tyre më të dashura si edhe tregojnë për herë të parë çdo gjë të jetës profesionale dhe asaj personale.

Ledion Liço rikthehet me skuadrën e tij të Top Awards 2016 dhe ne mezi presim të zbulojmë më shumë.

Në Top Fest-in e fundit, Top Channel lajmëroi se vitin e ardhshëm, në 2016, një epokë e re do të niste në botën e muzikës moderne shqiptare. Të gjithë përballë të gjithëve. Dhe vërtet ashtu ndodhi…

Pallati i Kongreseve, ashtu siç nuk e kishim parë kurrë më parë, u kthye në arenën më të madhe të muzikës shqiptare. Si asnjëherë tjetër, të gjithë ishin aty. Të gjithë emrat, artistët, producentët, në skenën më të rëndësishme. Vetë Ledion Liço, autori dhe moderatori, u shpreh në atë kohë lidhur me Top Awards se:

Koncepti është ai perëndimor, që do të thotë: një natë e vetme që vlerëson muzikën e publikuar gjatë një viti. Duke qenë se ne e kemi arritur më në fund momentin, kur artistët dhe producentët arrijnë të bëhen popullorë përmes radio-televizionit, por doemos edhe internetit, në këtë pikë është shumë e rëndësishme që të ndryshojmë logjike dhe të bëhemi ‘One Night Only”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by TOP ALBANIA RADIO (@topalbania_radio)

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore