Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Arti

30 vite, publikohen fotot e skeçeve të para të “Mr.Bean”

30 vite, publikohen fotot e skeçeve të para të

30 vjet më parë ai u fut në ekranet tona dhe që nga ajo kohë personazhi gjenial komik i Rowan Atkinson, Mr. Bean është një nga figurat më të dashura në të gjithë botën.

Shfaqjet dhe filmat e Mr. Bean nisën të shiheshin atëherë në më shumë se 200 vende, duke e bërë atë një nga eksportet më të suksesshme britanike ndonjëherë.

Së fundmi, disa fotografi të reja janë shfaqur për herë të parë që tregojnë daljet më të hershme të krijimit më të famshëm të Atkinson, të cilin ai e ka përshkruar si ‘një fëmijë në trupin e një burri të rritur’.

30 vite, publikohen fotot e skeçeve të para të

30 vite, publikohen fotot e skeçeve të para të

30 vite, publikohen fotot e skeçeve të para të

30 vite, publikohen fotot e skeçeve të para të

30 vite, publikohen fotot e skeçeve të para të

30 vite, publikohen fotot e skeçeve të para të

30 vite, publikohen fotot e skeçeve të para të

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore