Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Zyrtarizohet urdhër-ndalimi, kush janë 3 organizatorët e krizës në Rinas (Emrat)

Zyrtarizohet urdhër-ndalimi, kush janë 3 organizatorët e

Është zyrtarizuar urdhër-ndalimi për tre nga kontrollorët e trafikut ajror në aeroportin “Nënë Tereza”. Bëhet fjalë për Armando Fezgën, Flora Ndrecën dhe Muhir Mezinin.

Një prej tyre është kreu i sindikatës, përgjegjësja e turnit, ndërsa tjetri është i shoqëruari i parë në lidhje me ngjarjen.

Në prokurori janë kallëzuar vetëm organizatorët e asaj që tashmë konsiderohet si grevë nga ana e autoriteteve, ndërsa rrezikojnë deri në 7 vite burg.

Ndërkohë, përballë ambienteve të Drejtorisë së Policisë Tiranë ndodhen kryesisht familjarë të të ndaluarve.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore