Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

"Zoti bekoftë duart e punëtorëve që na ushqejnë"/ Ambasadorja Kim takon vjelësin e ullinjve (Foto)

"Zoti bekoftë duart e punëtorëve që na

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim, ka takuar Artur Brakajn, i cili ka punuar gjithë jetën tokën me duart e tij.

Përmes disa fotove në rrjetet sociale, Kim shkruan se në këtë sezon të vjeljes së ullinjve është takuar edhe me një person që ka bërë tërë jetën e tij këtë punë.

Ajo gjithashtu uron që Zoti t’i bëkojë duart e punëtorëve që i ushqejnë të gjithë.

“Është sezoni i vjeljes së ullirit dhe jam shumë mirënjohës që kam takuar Artur Brakajn, i cili gjithë jetën e ka punuar tokën me duar. Shpresoj që Zoti t’i bekojë duart punëtore si ato të Arturit që na ushqejnë të gjithëve”-shkruan ndër të tjera ambasadorja amerikane.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Yuri Kim (@amb_yurikim)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore