Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Zjarr në një pallat në Lezhë, banorët dalin me URGJENCË nga apartamentet

Zjarr në një pallat në Lezhë, banorët dalin me

Zjarr në bllokun e sistemit elektrik të një pallati të rindërtuar pas tërmetit në lagjen “Skënderbeg” të qytetit të Lezhës.

Policia dhe forcat zjarrfikëse ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për vënien nën kontroll të situatës.

Zjarri ka krijuar frikë dhe panik te banorët të cilët kanë dalë nga apartamentet e tyre.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore