Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Zjarr i madh në Mirditë/ Era e fortë përhap flakët në të gjithë pyllin (VIDEO)

Zjarr i madh në Mirditë/ Era e fortë përhap flakët

Një zjarr i madh ka përfshirë një sipërfaqe pylli në Mirditë ditën e sotme.

Flakët janë përhapur pranë  fshatit Lajthizë, Njësia Administrative Orosh. Vatra është aktive që prej orës 12:00, ndërsa është favorizuar dhe nga era e fortë, që ka përhapur flakët në një sipërfaqe të madhe.

Zjarrfikësit kanë mbërritur dhe po punojnë për shuarjen por terreni i vështirë ua ka vështirësuar punën.
Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore