Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Zjarr i madh në Durrës, flakët "përpijnë" 3 shtëpi të vjetra

Zjarr i madh në Durrës, flakët "përpijnë" 3

Zjarr i madh në Durrës. Tre banesa janë përfshirë nga flakët mbrëmjen e kësaj të enjteje në qytetin bregdetar, fatmirësisht nuk ka të lënduar në njerëz.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen numër 5, te stacioni i autobusëve të plazhit, siç njihet nga banorët. Ndërtesa janë të vjetra me material pupuliti, që kanë bërë që flakët e zjarrit të marrin përmasa të mëdha.

Në vendngjarje kanë shkuar 3 makina zjarrfikëse dhe po punohet për shuarjen e flakëve.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore