Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Zjarr i madh, merr flakë pika e grumbullimit të makinave në rrugën Tiranë-Ndroq

Zjarr i madh, merr flakë pika e grumbullimit të makinave në

Përfshihet nga flakët një pikë e grumbullimit të skrapit dhe 'varrezë makinash' në rrugën Tiranë-Ndroq.

 Sipas informacioneve, tre zjarrfikëse janë nisur drejt vendngjarjes, ndërsa nuk dihen ende shkaqet e zjarrit.

Raportohet se zjarri ka qenë me përmasa të mëdha, ndërsa shtëllungat e tymit shihen nga larg.

Kjo nuk është hera e parë që në një varreze makinash bie zjarr, kujtojmë se me datë 28 korrik, një pikë grumbullimi makinash në Kashar u mbulua nga flakët. Më poshtë foto nga vendngjarja:

Zjarr i madh, merr flakë pika e grumbullimit të makinave në 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore