Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Zhvati 8 mln lekë/ Tirja del kokulur para Gjykatës, çfarë i tha gjyqtares (FOTO)

Zhvati 8 mln lekë/ Tirja del kokulur para Gjykatës, çfarë

Prokuroria e Tiranës ka kërkuar “arrest me burg” për sanitaren e spitalit COVID 2 Tire Alldervishi, e akuzuar për mashtrim pas skandalit me një paciente të këtij spitali, vajzës së të cilës i ka marrë 8 mln lekë duke u hequr si infermiere.

Alldervishi është shfaqur në Gjykatë pa avokat, teksa e shoqëruar nga një efektive policie ka deklaruar se e ka lajmëruar avokatin, por nuk i di arsyet që ai nuk ka ardhur.

Me kokën ulur ajo ka pritur vendimin e gjykatës, teksa prokuroria ka kërkuar masën “arrest me burg” me akuzën për mashtrim më shumë se një herë.

Gjykatësja: Kur e keni marrë zonjë avokatin?

Tirja: Pardje

Gjyqtarja: Po ku është avokati, apo...?

Tirja ngre supet dhe nuk flet asnjë fjalë.

Zhvati 8 mln lekë/ Tirja del kokulur para Gjykatës, çfarë

Zhvati 8 mln lekë/ Tirja del kokulur para Gjykatës, çfarë

Zhvati 8 mln lekë/ Tirja del kokulur para Gjykatës, çfarë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore