Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Zhduket 30-vjeçari/ Familja alarmohet, ngre policinë e Roskovecit në këmbë (EMRI)

Zhduket 30-vjeçari/ Familja alarmohet, ngre policinë e Roskovecit

Familja Sakaj në Suk1 të Roskovecit kërkon ndihmën e policisë për gjetjen e djalit të humbur prej 5 ditësh, Ferit Sakaj 30 vjeç.

Lajmin e konfirmojnë kunati dhe e motra e të humburit që jetojnë e punojnë prej vitesh në Greqi.

Ata pohojnë se një ditë më parë familjarët e tij kishin shkuar në policinë e Roskovecit ku ka kryer edhe denoncimin për zhdukjen e tij.

30-vjeçari ishte larguar nga banesa pesë ditë më parë dhe nuk është kthyer më. Largimi ka qenë në datën e 1 janarit.

Familja Sakaj është e dëmtuar  pasi kryefamiljari ka ndërruar jetë duke peshkuar në lumin e Semanit disa vite më parë, ndërsa një vëlla tjetër 14 vjeç Ergis Sakaj gjeti mbytjen po në lumin Seman në muajin gusht të vitit 2022.

E ëma e 30-vjeçarit ka kryer denoncim në policinë e Roskovecit dhe ka pohuar se ai kur ishte larguar i kishte thënë se do shkonte tek e motra në Fier, pasi ajo ka një vajzë të martuar në Fier dhe nuk është kthyer më.

Pohojmë se 30-vjeçari i zhdukur është edhe i sëmurë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore