Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Zhduket 19-vjeçarja në Tiranë, familjarët ngrenë në këmbë policinë

Zhduket 19-vjeçarja në Tiranë, familjarët ngrenë

Familjarët kanë denoncuar zhdukjen e një 19-vjeçare në Tiranë. Ka qenë nëna e saj, e cila ka denoncuar rastin në komisariatin nr.3 në Tiranë dhe ka kërkuar ndihmën e shtetit për gjetjen e saj.

Sipas familjarëve, vajza është larguar nga shtëpia dhe ka humbur çdo kontakt me ta.

Në Komisariatin e Policisë Nr. 3 është paraqitur dhe ka kallëzuar një shtetase 40-vjeçare, banuese në Tiranë, se ditën e djeshme është larguar nga banesa vajza e saj, 19 vjeçe.

Punohet për gjetjen e saj. Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore