Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Zhduket 17-vjeçari shqiptar në Britani

Zhduket 17-vjeçari shqiptar në Britani

Zhduket i riu shqiptar në Britani. Autoritetet kanë nisur një kërkim urgjent, pasi një i ri shqiptar është zhdukur që prej mesditës se djeshme.

Sipas mediave britanik, 17-vjeçari Olti Gega u pa për herë të fundit në zonën Camagael të ‘Fort Ëilliam’ rreth orës 12 të së shtunës.

Shqiptari ka flokë të zinj, të prera shkurt në pjesën e prapme dhe më të gjatë në pjesën e përparme. Adoleshenti gjithashtu ka një nishan në faqen e tij të djathtë.

Olti u pa për herë të fundit i veshur me një bluzë gri, xhinse të zeza, atletete të zeza dhe një orë të zezë.

Zyrtarët thanë se janë 'të shqetësuar për mirëqenien e tij' dhe u bëjnë apel qytetarëve që të japin ifnroamcion nëse kanë dijeni për të riun.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore