Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Zgjidhja e krizës së Rinasit, Rama thumbon Metën: Ilir kam një lajm të keq për ty. plani yt...

Zgjidhja e krizës së Rinasit, Rama thumbon Metën: Ilir kam

Kryeministri Edi Rama ka reaguar menjëherë pas deklaratës së ministres Balluku se situata e aeroportit të Rinasit është zgjidhur dhe se nga nesër do të nisin fluturimet në për pasagjerët.

"Ilir kam një lajm të keq për ty: Vaksinat vijnë sot dhe fluturimet rifillojnë normalisht nesër! Plani yt me Saliun për bllokimin e vaksinimit e rikthimin e Rrunpallës në prag të zgjedhjeve dështoi! Dokrrat me reflektime e auditime, vazhdoji me Leshkon dhe Leskon në skutat e OFL!", shkruan Ramanë Tëitter.

Kryeministri ka akuzuar se pas kësaj greve të kontrollorëve të hapësirës ajrore qëndrojnë presidenti Ilir Meta dhe ish-kryeminsitri Sali Berisha.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore