Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Zgjedhjet e 25 prillit/ Zbardhet takimi mes Bashës dhe Kryemadhit, ja çfarë u vendos

Zgjedhjet e 25 prillit/ Zbardhet takimi mes Bashës dhe Kryemadhit, ja

Ka përfunduar takimi me kreut të PD-së, Lulzim Basha dhe kryetares së LSI-së, Monika Kryemadhit, që u zhvillua në ambientet e selisë blu.

Ndërkohë, sipas “News24”, ata kanë vendosur që PD dhe LSI do të hyjnë në zgjedhjet e 25 prillit me lista të veçanta.

Nga ana tjetër, Partia Demokratike dhe aleatët, do të regjistrohen në zgjedhje si koalicion, duke u përfshirë në 1 listë.

Takimi i tyre erdhi vetëm një ditë para afatit të fundit të regjistrimit të koalicioneve në KQZ për zgjedhjet e 25 prillit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore