Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

ZBULOJENI/ Kush është politikani më i ndjekur nga rrjetet sociale në Shqipëri (SHIFRAT)

ZBULOJENI/ Kush është politikani më i ndjekur nga rrjetet sociale

Rrjetet sociale janë një mënyrë shumë e mirë dhe efektive që politikanët t’i drejtohen mbështetësve të tyre dhe të ndajnë me ta momente nga jeta personale.

Edhe në Shqipëri liderët politikë e aplikojnë këtë formë komunikimi, ku politikanët shqiptarë numërojnë qindra mijëra ndjekës.

Në listën e politikanëve më të ndjekur në facebook e prin kryeministri Edi Rama me më shumë se 1.5 milionë ndjekës, i ndjekur nga ish-kryeministri Berisha me 1.1 milionë.

Pas tyre me diferencë shumë të madhe renditet kreu i PD-së Lulzim Basha, 657 mijë ndjekës.

Më pas vjen kryebashkiaku Erion Veliaj me 534 mijë ndjekës.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore