Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Zbulohet MISTERI i “këpucës së grisur” në samit, ja kujt lideri europian i përkiste (FOTO)

Zbulohet MISTERI i “këpucës së grisur” në samit,

Ka marrë fund dilema e “këpucës së grisur” në Samitin historik të mbajtur ditën e djeshme në Tiranë, për herë të parë në vendin tonë dhe për hërë të parë jashtë një vendi anëtar i BE-së.

Përpos bisedave dhe marrëveshjeve, fotografëve nuk i shpëtuan disa detaje interesante.

Fotografi Armand Babani i bëri ditën e djeshme të gjithë kurioz kur publikoi një foto me një këpucë të grisur, e cila i përkiste një lideri europian i pranishëm në samit.

Babani së fundmi ka treguar për Report tv se këpuca i përket kryeministrit holandez Mark Rutte.

“Është Mark Rutte. Është dhe shaka në Europë, që holandezët janë edhe pak kurnac,” tha Babani.

Zbulohet MISTERI i “këpucës së grisur” në samit,

Zbulohet MISTERI i “këpucës së grisur” në samit,

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore