Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Zbulohet kush është e dashura e Aleksandër Sadikajt, vajza e taksistit që u bë viral (EMRI)

Zbulohet kush është e dashura e Aleksandër Sadikajt, vajza e

Aleksandër Sadikaj humbi jetën pas një atentati mafioz me tritol që iu bë në makinën e tij, teksa ai po udhëtonte në Tiranë.

Pas ndarjes së tij nga jeta është zbuluar dhe partnerja e tij, e cila i dedikoi dhe një mesazh të ndjerë në rrjetet sociale.

 “Prapaskena” ka mësuar se e reja është  Inva Kurti, e bija e Avni Kurtit, taksistit më të njohur në Shqipëri dhe më gjerë, i cili pushtoi rrjetet sociale disa vite më parë. Ai është personazhin që thoshte: ‘Jam nana, hajde pi kafe’.

Zbulohet kush është e dashura e Aleksandër Sadikajt, vajza e

Inva Kurti postoi foto me Sadikajn, ndërsa shprehej se 27-vjeçari i mungonte shumë.

“Ah moj beb, kjo bote ishte shum mizore per ty. Nje engjell si ty i duhej zotit lart. Na le me vuajtje dhe pike ne zemer, por mjafton qe ti te jesh prere i qete ne paqe. Vetem ideja qe je prane Zotit me ben te ndihem mire se me mire se ai nuk kujdeset dot askush per ty.

Cdo veper te mire qe ke bere mbi toke do ta nxjerr ne pah koha dhe drejtesia.

Cdo moment i yni me mungon. Ishe njeriu qe desha me shume ne kte bote dhe ne boten tjeter. Mezi po pres te te takoj.Nuk jetohet ne kete ferr. Me prit, TE DUA SHUMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Gjysma ime, nuk po te gjej dot se ku je. I kam pare te gjitha vendet ku rrije ti, po ti nuk je me. Me ke ikur larg dhe spo te arrij dot. Me duket nje jete pa ty. Me ka malul mali cum pel ty bebi. Ti me shikon mua po un ste shikoj dot ty. Kjo nuk eshte e drejte. Me perqafon me eren, po une ste perqafoj dot.

Nuk ka asgje kuptim pa ty. Cdo gje esht gri, ska ngjyra. Nuk ka me jete as gezim. Nuk ka me asgje. Ade te bebi ote te jemi pelgjithmon bashk sic me kishe plemtual.”, shkruante e dashura e Aleksandër Sadikaj në rrjete e saj sociale.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore