Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Zbulohet EMRI dhe SIGLA e koalicionit PD-PL në zgjedhjet e 14 Majit, partia e Metës dorëzon kërkesën

Zbulohet EMRI dhe SIGLA e koalicionit PD-PL në zgjedhjet e 14 Majit, partia

“Bashkë fitojmë”. Kështu do të quhet koalicioni i opozitës në zgjedhjet lokale të 14 Majit, në vendin tonë.

Mbrëmjen e sotme është publikuar edhe sigla e koalicionit, pjesë e të cilit janë Partia e Lirisë, Partia Demokratike e Shqipërisë e drejtuar nga Sali Berisha, PDK dhe PBDNJ.

Ndërkohë partia udhëheqëse do të jetë PL. Përfaqësuesi i kësaj partie, Endrit Braimllari ka dorëzuar në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve, kërkesën për regjistrim në zgjedhjet e 14 Majit.

 

Zbulohet EMRI dhe SIGLA e koalicionit PD-PL në zgjedhjet e 14 Majit, partia

Zbulohet EMRI dhe SIGLA e koalicionit PD-PL në zgjedhjet e 14 Majit, partia

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore