Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Zbulohen 15 predha të Luftës së Dytë Botërore në portin e Vlorës

Zbulohen 15 predha të Luftës së Dytë Botërore në

Ditën e sotme gjatë punimeve në zonën e Skelës në Vlorë janë gjetur 15 predha të vjetra.

Ka dyshime se këto predha i përkasin Luftës së Dytë Botërore.

Këto predha janë gjetur në thellësi të tokës dhe pritet që të hiqen nga momenti në moment nga kantieri ku po punohet për ndërtimin e portit.

Policia ka bërë rrethimit e kantierit ku janë zbuluar predhat dhe punimet janë ndërprerë deri në momentin e heqjes së tyre nga forcat xheniere, pasi nuk dihet nëse janë të gjitha të plasura apo jo.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore