Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Zbardhet ngjarja/ Ja kush është efektivi që dhunoi Aldi Ramën, 21-vjeçari u hakmor duke vrarë Saimir Hoxhën

Zbardhet ngjarja/ Ja kush është efektivi që dhunoi Aldi

Efektivi i policisë Myrteza Mehmetaj është marrë ditën e sotme si i pandehur nga policia e Lezhës dhe akuzohet se ka dhunuar 21-vjeçarin Aldi Rama.

Mehmetaj dyshohet se ka dhunuar 21-vjeçarin gjatë kohës që ky i fundit ishte i arrestuar për një vepër penale. Pikërisht dhuna e ushtruar nga Mehmetaj dyshohet se është shkaku që solli përplasjen e Ramës me policinë pas lirimit të tij. Gjatë përplasjes me armë ai vrau efektivin Saimir Hoxha dhe më pas kreu vetëvrasje.

Myrteza Mehmetaj është i përfshirë dhe në një konflikt me dy avokatë, të cilët akuzohet se i ka dhunuar.

Zbardhet ngjarja/ Ja kush është efektivi që dhunoi Aldi

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore