Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Zbardhet lista e këshilltarëve të Berishës dhe Metës për Durrësin, ja kush janë emrat që do të garojnë më 14 maj

Zbardhet lista e këshilltarëve të Berishës dhe Metës

Zbardhet lista e këshilltarëve të Sali Berishës dhe Ilir Metës për bashkinë e Durrësit në zgjedhjet lokale që do të mbahen me 14 maji.

Koalicioni “Bashkë Fitojmë”, do të ketë 35 emra që do të garojnë për Këshillin Bashkiak, listë që nis me Ardian Mukën, i cili në zgjedhjet e pjesshme lokale që u mbajtën më 6 marsin e shkuar, garoi për Durrës, por humbi.

LISTA E PLOTË:


Ardian Muka

Eda Harizi

Luan Kuçi

Dritan Burgjia

Manjola Luku

Ermal Bhraholli

Zhuljeta Ngota

Arlind Boshku

Arjeta Keçi

Bled Prizreni

Anisa Ibro

Erzen Laçi

Mirela Shala

Erjon Cani

Irda Murati

Endri Golja

Shpresa Sagajeva

Elvis Shuaipi

Enkelejda Meta

Vasip Haliti

Manjola Hesnjaku

Veli Hazisllari

Anja Gega

Shyqyri Myrtollari

Arba Taraku

Frrok Lleshi

Elona Allmeta

Erald Aliu

Roxhersa Haxhillari

Dario Kulla

Besa Cami

Taulant Ferhati

Mirela Karruli

Nasild Alikaj

Marjeta Profkola

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore