Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Zbardhet EMRI/ Gjendet e pajetë shqiptarja në bregdetin e Barit, detajet e para

Zbardhet EMRI/ Gjendet e pajetë shqiptarja në bregdetin e Barit,

Trupi i pajetë i një shqiptareje është gjetur pasditen e së enjtes në bregdetin e Barit.

Mediat italiane raportojnë se trupi i pajetë i përkiste shtetases nga Shqipëria, Rukije Qela 76-vjeç banuese në Cassano delle Murge. Një nga mbesat e saj, mëngjesin e ditës së djeshme kishte raportuar zhdukjen e të moshuarës pranë autoriteteve përkatëse. 

Karabinierët dhe personeli i rojës bregdetare ndërhynë në vend për të nxjerrë trupin, ndërkohë shkaqet e vdekjes së 76-vjeçares nuk dihen ende. Sakaq, trupi i pajetë është parë nga një kalimtar  i rastit në bregdet pranë Largo Giannella, ku ndodhet aktualisht rrota e Ferrisit,  i cili ka lajmëruar menjëherë policinë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore