Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Zbardhen EMRAT/ Makina përfundon në greminë në rrugën e Arbrit, plagosen dy persona

Zbardhen EMRAT/ Makina përfundon në greminë në rrugën e

Dy persona kanë mbetur të plagosur nga një aksident që ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Bulqizë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën e fshatit Smollik që lidhet me rrugën e Arbrit, ku makina ka dalë nga rruga duke rënë në greminë. Të plagosur kanë mbetur Jeton Tola, 44 vjeç dhe Orgito Tola 18 vjeç.

Mësohet se drejt vendit të ngjarjes janë nisur dy ambulanca pasi vendi ku ka ndodhur aksidenti është shumë i vështirë për shkak të rrugës së keqe.

“Rreth orës 17.30, në fshatin Smollik, Bulqizë, shtetasi J.T., 44 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Benz”, ka humbur kontrollin mbi automjet dhe ka dalë nga rruga. Si pasojë është lenduar drejtuesi i mjetit dhe pasagjeri shtetasi O.T., 18 vjeç, të cilët po marrin ndihmë mjekësore në spital dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor po kryen hetimet në vendngjarje për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.”, njofton policia.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore